Менеджер управління життевим ціклом сертифікатів
логотип Веб Траст Украина
логотип департаменту Веб Траст Україна

Менеджер управління життевим ціклом сертифікатів

Детальніше >>>

Автоматизоване рішення для керування життєвим циклом сертифіката не лише забезпечує безболісне та доступне керування цифровими сертифікатами, але комплексне рішення для керування життєвим циклом сертифіката також дає змогу:

DigiCert® Trust Lifecycle Manager — це цифрове рішення для довіри для керування сертифікатами CA-agnostic і послуг PKI. Trust Lifecycle Manager централізує видимість і контроль над системою сертифікатів організації, зменшує ризик збою в бізнесі через закінчення терміну дії сертифіката або людську помилку, оптимізує операції за допомогою автоматизації та конфігурованих робочих процесів, а також підвищує гнучкість для швидкого виправлення або адаптації до змін у стандартах кібербезпеки.

Trust Lifecycle Manager тісно поєднує керування сертифікатами CA-agnostic і PKI з найкращим у своєму класі публічним довірою DigiCert, надаючи клієнтам бездоганну архітектуру цифрової довіри, яка забезпечує безперервність бізнесу та швидке вирішення проблем. Гнучкі, масштабовані параметри розгортання DigiCert (хмарне, локальне або гібридне) відповідають потребам клієнтів.

Варіанти використання
DigiCert® Trust Lifecycle Manager забезпечує комплексний контроль широкого спектра потреб у сертифікатах та PKI в організації:

Керування життєвим циклом сертифіката
Управління життєвим циклом сертифікатів Trust Lifecycle Manager надає послуги виявлення, керування та автоматизації сертифікатів, які запобігають збоям у бізнесі шляхом зниження бізнес-ризику через збої в роботі сервісів, уразливості чи шахрайської діяльності, оптимізацію операцій і зменшення людських помилок, а також покращення гнучкості реагування на галузеві загрози і зміни в стандартах кібербезпеки.

Discovery, що створює централізований репозиторій
Централізуйте та постійно відстежуйте своє середовище сертифікатів за допомогою декількох методів сканування, виявлення, що не залежить від CA, та аналізу працездатності та статусу сертифікатів.

Управління та повідомлення, які оптимізують операції
Зменшіть збої в роботі бізнесу через закінчення терміну дії сертифіката, уразливостей або шахрайської активності, відстежуючи необхідні дії на насичених візуальних панелях моніторингу. Виявіть та виправте невідповідні сертифікати та алгоритми, а також визначте режими та методи автоматичного сповіщення та сповіщень про ескалацію.

Автоматизація, що знижує складність та кількість помилок
Скоротіть накладні витрати, запобігайте людським помилкам і масштабуйте підготовку за допомогою автоматизації без допомоги рук або в один дотик, а також попередньо налаштованих шаблонів, робочих процесів та прав доступу.

Інтеграція, що підтримує бізнес-процеси
Інтегруйтеся з кількома центрами сертифікації та корпоративними системами для підтримки цілей безпеки та потреб бізнес-процесів.

Менеджер життєвого циклу довіри: служби PKI
Служби PKI Trust Lifecycle Manager забезпечують випуск ICA та приватної PKI для управління ідентифікацією та автентифікацією користувачів, серверів, пристроїв та інших ІТ-ресурсів з гнучкістю та автоматизацією, які оптимізують вимоги до ІТ-забезпечення та покращують впровадження, продуктивність та безпеку.

Швидке та гнучке створення центрів сертифікації / проміжного центру сертифікації
Забезпечте швидку окупність за допомогою CA та ICA, які можна створювати швидко та легко для задоволення потреб різних груп чи бізнес-підрозділів.

Комплексний набір попередньо налаштованих профілів сертифікатів
Оптимізуйте видачу та зменшіть кількість людських помилок за допомогою попередньо налаштованих профілів для користувачів, пристроїв, серверів та організацій, включаючи профілі для автентифікації без пароля.

Гнучкі методи реєстрації та аутентифікації
Підтримка кількох методів реєстрації та аутентифікації, включаючи як ручну, і автоматичну реєстрацію. Детальний контроль користувачів, ролей, доступу та робочих процесів з можливістю створення звітів та журналів аудиту для швидкого усунення проблем.

Інтеграція з IAM Technologies
Повна інтеграція зі службами каталогів та технологіями IAM для автоматичної реєстрації, надання мобільних пристроїв, надання смарт-карт та токенів та багато іншого.