Купити SSL Сертифікат для Wi-Fi
логотип Веб Траст Украина
логотип департаменту Веб Траст Україна

SSL Сертифікати для Wi-Fi OSU серверів RADIUS, DIAMETER, TACACS

Докладніше про сертифікати для захисту Wi-Fi >>>

логотип Wi-Fi альянса Сертифікати Wi-Fi для OSU серверів (сервер онлайн реєстрації постачальника - Online Sign-Up Сертифікати WiFi аутентифіцирують публічних постачальників послуг WiFi і шифрують інформацію користувача між мобільним пристроєм і сервером OSU під час реєстрації. DigiCert є уповноваженим авторизованим постачальником сертифікатів для сервера OSU і є членом Wi-Fi Alliance. Wifi Digicert сертифікати схвалених Wi-Fi Alliance . CA DigiCert виконує чотири основні функції:

  1. випускає сертифікати
  2. Зберігає інформацію про статус сертифіката та публікує Списки відкликання сертифікатів (CRL)
  3. Публікує поточні (які ще не скінчились) сертифікати і CRL
  4. Веде архів інформації про статус минулих або відкликаних сертифікатів

Як працює WiFi сертифікат

Сертифікати DigiCert SecureWiFi встановлюються на серверах OSU постачальника послуг доступу і використовуються в процесі онлайн-реєстрації між постачальником послуг і кінцевим користувачем. Користувачам, що підключаються до точки доступу WiFi, буде представлений список постачальників послуг онлайн-реєстрації. У лістингах довірених постачальників послуг буде вказано унікальний логотип і підтверджене мережеве ім'я (дружнє ім'я). Цими спеціальними візуальними індикаторами можуть бути ідентифіковані довірені постачальники послуг. Однак ці індикатори будуть відображатися тільки в тому випадку, якщо у постачальника послуг реєстрації є дійсний сертифікат WiFi, встановлений на їх сервері OSU. Це можливо завдяки спеціальному кореневого сертифікату WiFi на сертифікованих Passpoint пристроях, які дозволяють пристрою перевіряти сертифікат на сервері OSU. Як тільки користувач вибирає постачальника послуг, будь-яка інформація, передана в процесі онлайн-реєстрації, зашифрована сертифікатом WiFi. Це означає, що логін, пароль або інша захищена інформація зашифрована сертифікатом і передається серверу OSU, усуваючи ризик перехоплення особистих логінів або фінансових даних.

Марійка зайшла в кафе і хоче отримати доступ до Wi-Fi-точки з її мобільного пристрою. Вона бачить список доступних постачальників послуг, її мобілка або планшет автоматично перевірить сервер OSU на наявність сертифіката у постачальників і, для аутентіфіцированних постачальників, поруч з їх іменами з'явиться логотип і / або дружнє ім'я. У мобільному пристрої Марійки за замовчуванням встановлений кореневий сертифікат DigiCert, який дозволяє пристрою дізнатися, чи є сертифікат Secure WiFi справжнім. Дізнавшись, які постачальники безпечні у використанні, Марійка може з упевненістю вибрати один з них. Вибір постачальника, який відображає логотип і / або дружнє ім'я, запустить сеанс, який повністю зашифрований, захищаючи всі її дані для входу та інформацію про платежі. Як тільки процес реєстрації завершений, сеанс з постачальником послуг закінчується, і Марійка може продовжити звичайний перегляд мережі інтернет через точку доступу. Як відбувається захист передачі пароля і логіна при доступі до точки

OV SSL Wi-Fi сертифікат IoT