Покупка Code Signing SSL сертифіката для розробників програмного коду додатків та ядра з підтвердженням компанії
логотип Веб Траст Украина
логотип департаменту Веб Траст Україна

Сертифікати для підпису документів та пошти

Код Сертифікат (7 шт.) рік - Ціна Купити
D-SMIME id490 DigiCert Email certificate
DV SMIME SMIME
Code: D-SMIME
1р - 464 грн.
2р - 870 грн.
1 - 464 грн.
2 - 870 грн.
D-SMIME+ id490-4 DigiCert Premium Email certificate
OV SMIME SMIME
Code: D-SMIME+
1р - 1 740 грн.
2р - 3 016 грн.
1 - 1 740 грн.
2 - 3 016 грн.
GS-SMIME-2-P id590 GlobalSign PersonalSign 2 Pro
OV SMIME
Code: GS-SMIME-2-P
1р - 5 162 грн.
2р - 6 902 грн.
1 - 5 162 грн.
2 - 6 902 грн.
GS-SMIME-2-PD id590-1 GlobalSign PersonalSign 2 Pro Department
OV SMIME
Code: GS-SMIME-2-PD
1р - 14 442 грн.
2р - 26 042 грн.
1 - 14 442 грн.
2 - 26 042 грн.
GS-SMIME-1 id599 GlobalSign PersonalSign 1
DV SMIME
Code: GS-SMIME-1
1р - 3 422 грн.
1 - 3 422 грн.
GS-SMIME-2 id599-1 GlobalSign PersonalSign 2
DV SMIME
Code: GS-SMIME-2
1р - 4 582 грн.
2р - 6 902 грн.
1 - 4 582 грн.
2 - 6 902 грн.

Top ^

Що таке S / MIME і як воно працює?

S / MIME, або Безпечні / Багатоцільові Розширення Пошти Інтернету, - це технологія, яка дозволяє шифрувати ваші електронні листи. S / MIME заснований на асиметричній криптографії для захисту ваших електронних листів від небажаного доступу. Це також дозволяє вам підписати свої електронні листи цифровим підписом, щоб підтвердити, що ви є законним відправником повідомлення, що робить його ефективним зброєю проти багатьох фішингових атак. Це в основному суть того, що таке S / MIME.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Звичайно, шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових сертифікатів - це розумний крок. Це також запобігає проникненню сторонніх між вашою електронною поштою та поштовими серверами і перехопленню конфіденційних даних. Однак, це може зробити тільки стільки, скільки можуть Цифрові сертифікати, які шифрують сервер, але не захищають самі електронні листи. По суті, ваші електронні листи будуть захищені при передачі від сервера до вас, але хакери все одно можуть увійти в вашу систему електронної пошти і відкривати ваші повідомлення звідти або отримувати до них доступ, коли вони проходять через інші сервери. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи в спокої або в дорозі в іншому місці все ще можуть бути перехоплені. Це було зроблено під час атакиі 2016 року, яка вкрала майже 20 000 електронних листів від Демократичного національного комітету прямо в середині виборів в США. Хакер проник в незашифровану поштову скриньку DNC. Електронние листи, які розкрили передбачувану упередженість DNC до сенатора Берні Сандерсу, були опубліковані в WikiLeaks. Деякі експерти стверджували, що цей злом поклав початок провалу Хілларі на виборах. Шифрування окремих електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, зробило б вміст недоступним.

Як сертифікат шифрує мою електронну пошту?

S / MIME заснований на асиметричній криптографії, яка використовує для роботи пару математично пов'язаних ключів - відкритий ключ і закритий ключ. В обчислювальному відношенні неможливо визначити закритий ключ на основі відкритого ключа. Листи зашифровані відкритим ключем одержувача. Електронний лист може бути розшифровано тільки за допомогою відповідного закритого ключа, який, як передбачається, знаходиться в винятковому володінні одержувача. Якщо закритий ключ не буде скомпрометований, ви можете бути впевнені, що тільки ваш передбачуваний одержувач зможе отримати доступ до конфіденційних даних в ваших електронних листах.

Як сертифікат підписує мою електронну пошту?

S / MIME дозволяє вам підписувати свої електронні листи, щоб підтвердити свою особу як законного бізнесу. Для цього вам не знадобиться ручка. Кожен раз, коли ви створюєте і підписуєте електронного листа, ваш закритий ключ застосовує ваш унікальний цифровий підпис до вашого повідомлення. Коли ваш одержувач відкриває вашу електронну пошту, ваш відкритий ключ використовується для перевірки підпису. Це гарантує одержувачу, що електронні листи дійсно прийшли від вас. Підписання електронних листів підтверджує вашу особистість в епоху, коли фішингові атаки вже стали настільки розумними, і стає все важче ідентифікувати підроблені електронні листи.

Підписання ваших листів не тільки корисно для ваших зовнішніх транзакцій з клієнтами, але також настійно рекомендується підписувати листи між вашими співробітниками. Це не ознака недовіри серед ваших співробітників; це засіб для захисту їх від агресивних методів фішингу, які дозволять імітувати електронні листи ваших колег. Уявіть, що ви отримуєте електронного листа від низькорівневого колеги, який шантажує вас для розголошення конфіденційної інформації. Природно, ви будете дуже шоковані, але як тільки ви знову перевірите електронну пошту і побачите, що вона не була підписана вашим справжнім колегою, ви відразу ж відчуєте полегшення і зрозумієте, що це жалюгідна спроба хакера проникнути всередину вашого профілю.

З огляду на те, як переваги S / MIME можуть допомогти вашій компанії в довгостроковій перспективі, ми настійно рекомендуємо використовувати її для вашого бізнесу. Якщо ви хочете встановити цілісність, підтримати конфіденційність, зберегти конфіденційні дані і пом'якшити фішингові і інші атаки по електронній пошті, вам дійсно слід розглянути можливість використання S / MIME. А за минулі роки S / MIME стало простіше в реалізації.