Покупка smime сертифіката для email захисту пошти
логотип Веб Траст Украина
логотип департаменту Веб Траст Україна

Сертифікати для підпису документів та пошти

Сертификаты S / MIME обеспечивают подтверждение личности отправителя и шифруют содержимое электронной почты. Если в электронном письме будут обнаружены какие-либо изменения, получателю будет отправлено предупреждающее сообщение.

Докладніше про сертифікати для захисту пошти >>>

Код Сертифікат (3 шт.) рік - Ціна Купити
D-VIP-SMIME-VM id390ov DigiCert-VIP Verified Mark certificate
OV SMIME FQDN
Code: D-VIP-SMIME-VM
1р - 113 924 грн.
2р - 227 848 грн.
1 - 113 924 грн.
2 - 227 848 грн.
D-SMIME-DV id490dv DigiCert Email certificate DV
DV SMIME FQDN
Code: D-SMIME-DV
1р - 646 грн.
1 - 646 грн.
D-SMIME-OV id490ov DigiCert Email certificate OV
OV SMIME FQDN
Code: D-SMIME-OV
1р - 2 280 грн.
1 - 2 280 грн.

Top ^

Що таке S / MIME і як воно працює?

S / MIME, або Безпечні / Багатоцільові Розширення Пошти Інтернету, - це технологія, яка дозволяє шифрувати ваші електронні листи. S / MIME заснований на асиметричній криптографії для захисту ваших електронних листів від небажаного доступу. Це також дозволяє вам підписати свої електронні листи цифровим підписом, щоб підтвердити, що ви є законним відправником повідомлення, що робить його ефективним зброєю проти багатьох фішингових атак. Це в основному суть того, що таке S / MIME.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Звичайно, шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових сертифікатів - це розумний крок. Це також запобігає проникненню сторонніх між вашою електронною поштою та поштовими серверами і перехопленню конфіденційних даних. Однак, це може зробити тільки стільки, скільки можуть Цифрові сертифікати, які шифрують сервер, але не захищають самі електронні листи. По суті, ваші електронні листи будуть захищені при передачі від сервера до вас, але хакери все одно можуть увійти в вашу систему електронної пошти і відкривати ваші повідомлення звідти або отримувати до них доступ, коли вони проходять через інші сервери. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи в спокої або в дорозі в іншому місці все ще можуть бути перехоплені. Це було зроблено під час атакиі 2016 року, яка вкрала майже 20 000 електронних листів від Демократичного національного комітету прямо в середині виборів в США. Хакер проник в незашифровану поштову скриньку DNC. Електронние листи, які розкрили передбачувану упередженість DNC до сенатора Берні Сандерсу, були опубліковані в WikiLeaks. Деякі експерти стверджували, що цей злом поклав початок провалу Хілларі на виборах. Шифрування окремих електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, зробило б вміст недоступним.

Як сертифікат шифрує мою електронну пошту?

S / MIME заснований на асиметричній криптографії, яка використовує для роботи пару математично пов'язаних ключів - відкритий ключ і закритий ключ. В обчислювальному відношенні неможливо визначити закритий ключ на основі відкритого ключа. Листи зашифровані відкритим ключем одержувача. Електронний лист може бути розшифровано тільки за допомогою відповідного закритого ключа, який, як передбачається, знаходиться в винятковому володінні одержувача. Якщо закритий ключ не буде скомпрометований, ви можете бути впевнені, що тільки ваш передбачуваний одержувач зможе отримати доступ до конфіденційних даних в ваших електронних листах.

Як сертифікат підписує мою електронну пошту?

S / MIME дозволяє вам підписувати свої електронні листи, щоб підтвердити свою особу як законного бізнесу. Для цього вам не знадобиться ручка. Кожен раз, коли ви створюєте і підписуєте електронного листа, ваш закритий ключ застосовує ваш унікальний цифровий підпис до вашого повідомлення. Коли ваш одержувач відкриває вашу електронну пошту, ваш відкритий ключ використовується для перевірки підпису. Це гарантує одержувачу, що електронні листи дійсно прийшли від вас. Підписання електронних листів підтверджує вашу особистість в епоху, коли фішингові атаки вже стали настільки розумними, і стає все важче ідентифікувати підроблені електронні листи.

Підписання ваших листів не тільки корисно для ваших зовнішніх транзакцій з клієнтами, але також настійно рекомендується підписувати листи між вашими співробітниками. Це не ознака недовіри серед ваших співробітників; це засіб для захисту їх від агресивних методів фішингу, які дозволять імітувати електронні листи ваших колег. Уявіть, що ви отримуєте електронного листа від низькорівневого колеги, який шантажує вас для розголошення конфіденційної інформації. Природно, ви будете дуже шоковані, але як тільки ви знову перевірите електронну пошту і побачите, що вона не була підписана вашим справжнім колегою, ви відразу ж відчуєте полегшення і зрозумієте, що це жалюгідна спроба хакера проникнути всередину вашого профілю.

З огляду на те, як переваги S / MIME можуть допомогти вашій компанії в довгостроковій перспективі, ми настійно рекомендуємо використовувати її для вашого бізнесу. Якщо ви хочете встановити цілісність, підтримати конфіденційність, зберегти конфіденційні дані і пом'якшити фішингові і інші атаки по електронній пошті, вам дійсно слід розглянути можливість використання S / MIME. А за минулі роки S / MIME стало простіше в реалізації.

go to SSL certificate Site Зображення DV SSL сертифікатів Зображення переходу до ОВ ССЛ сертифікатів Зображення OV SSL сертифікатів Зображення переходу до ЕВ ССЛ сертифікатів Зображення EV SSL сертифікатів Зображення переходу до ССЛ сертифікатів які захіщают один домен Зображення FQDN SSL сертифікатів Зображення переходу до ССЛ сертифікатів які захіщают декілька доменів Зображення SAN SSL сертифікатів Зображення переходу до Wildcard SSL сертифікатів Зображення Wildcard SSL сертифікатів Зображення переходу до хати ССЛ сертифікатів Зображення повной хати  SSL сертифікатів
Контакти

Зображення для переходу на сторінку зворотного зв Написати повідомлення
Зображення сервісу зворотного дзвінкаЗворотній дзвінок

Зображення мобільного телефону +380672576220
Іконка мобільного телефона адграфікс +380503767707
Skype: webtrust.ua
Telegram @sslcert
Viber

Адреса для пошти: Україна
29013 м.Хмельницький а/с 262

Адреса офісу: Україна
29000 м.Хмельницький вул.Проскурівська 24 оф.204

Copyright © 1997-2023 adgrafics Российские оккупанты у нас не обслуживаются !