Які бувають SSL сертифікати для захисту сайту в Україні
логотип Веб Траст Украина
логотип департаменту Веб Траст Україна

Як купити SSL сертифікат?
Замовити сертифікат SSL -> отримати сертифікат SSL -> Встановити SSL сертифікат на сервер -> Провірити роботу SSL сертифіката -> Оплатити сертифікат SSL


SSL FAQ Відповіді на питання, пов'язані з використанням SSL сертифікатів

Центри сертифікації (CA)

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ SSL СЕРТИФІКАТИ?

SSL сертифікати використовуються для захисту даних в інтернеті, при використанні ssl відбувається безпечна передача даних між браузером користувача та сервером по HTTPS, ці дані можна розшифрувати лише за допомогою спеціального ключа. SSl сертифікат необхідний інтернет-магазинам, сайтам, які використовують платіжні системи і працюють з персональними даними користувачів.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ SSL СЕРТИФІКАТИ?

DV - СЕРТИФІКАТИ З ПЕРЕВІРКОЮ ДОМЕНУ

Перевірка домену є критичним компонентом, незалежно від типу сертифіката, і потрібно для всіх сертифікатів як описано в базових вимогах Форуму CAB Перевірка домену підтверджує приналежність власника сертифіката або контроль над доменним ім'ям.

При реєстрації цього сертифіката здійснюється тільки перевірка доменного імені. Це найпростіший в оформленні та дешевий тип SSL сертифікатів. Купити такий SSL сертифікат може будь-яка організація і будь-яка фізична особа. При замовленні сертифіката необхідно вказувати "E-mail адресу для підтвердження" в домені, що сертифікується, на цю адресу буде приходити лист для підтвердження "володіння доменом". Якщо адреси в домені немає, то використовується метод підтвердження за допомогою запису в DNS домену або розміщення коду на сторінці /.well-known/pki-validation/fileauth.txt Оформлення сертифікатів на домени, в імені яких містяться натяк на банк, фінанси та інші підозри на "фішинг" відбувається особливо ретельно.

DV+OV - СЕРТИФІКАТИ З ПЕРЕВІРКОЮ ДОМЕНУ І ОРГАНІЗАЦІЇ

При реєстрації сертифікатів "з перевіркою організації" відбувається перевірка доменного імені, приналежність домена зазначеної організації і юридичне існування компанії. При відвідуванні сайту захищеного таким сертифікатом в адресному рядку браузера буде показуватися назва вашої організації.

IDN -ПІДТРИМКА НАЦІОНАЛЬНИХ ДОМЕНІВ INTERNATIONALIZED DOMAIN NAMES

Підтримка доменів не з латинськими символами. Якщо у Вас домен наприклад в зоні .укр, то такий вид сертифікатів саме для Вас.

EV - РОЗШИРЕНА ПЕРЕВІРКА EXTENDED VALIDATION

Даний вид сертифікатів отримує найвищу довіру з боку браузерів. Для цього виду сертифікатів проводиться повна перевірка вашої організації. В результаті такої строгої перевірки Ви отримуєте самий високий рівень довіри, про що свідчить "зелений адресний рядок" в браузері відвідувача вашого сайту, який говорить про те, що сайт пройшов серйозну перевірку і всі дані, які передаються між відвідувачем і сайтом надійно захищені.

WC - ПІДТРИМКА СУБДОМЕНІВ WILDCARD

Wildcard сертифікат можна використовувати на всіх доменах (піддоменів) вашого доменного імені. Один такий сертифікат буде дійсний на доменах www.mydomain.com.ua, test.mydomain.com.ua, email.mydomain.com.ua і т.д. без будь-яких обмежень на кількість субдоменів першого рівня. При генерації запиту на Wildcard сертифікат в Як Common Name (CN) використовуйте "*.mydomain.com.ua", де mydomain.com.ua - це ваше доменне ім'я.

SGC - ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ШИФРУВАННЯ- SERVER GATED CRYPTOGRAPHY

Сертифікати з підтримкою примусово високого рівня шифрування забезпечують максимально високий рівень шифрування незалежно від типів і версій браузерів клієнтів. Якщо користувач використовує стару версію браузера, підтримуючу тільки 40 або 56 бітове шифрування, то при використанні SGC-сертифікату з'єднання все одно буде використовувати 128 бітове шифрування.

SAN/UCC - МУЛЬТИ-ДОМЕННІ СЕРТИФІКАТИ - United Communications Certificate

SAN SSL-сертифікати, так само відомі як Єдині сертифікати зв'язку (UCC) ідеальні для продуктів Microsoft Exchange, а так само для захисту мульти-доменних проектів. Ви можете захищати свої домени, субдомени, використовуючи лише один сертифікат.