Які бувають SSL сертифікати для захисту сайту в Україні
логотип Веб Траст Украина
логотип департаменту Веб Траст Україна

Як купити SSL сертифікат?

Замовити сертифікат SSL -> отримати сертифікат SSL -> Встановити SSL сертифікат на сервер -> Провірити роботу SSL сертифіката -> Оплатити сертифікат SSL

DigiCert SSL сертифікати для великого бізнесу (лідерів ринку)
SSL сертифікати для великих організацій

Thawte SSL сертифікати для середнього бізнесу
SSL сертифікати для середніх організацій

GeoTrust SSL сертифікати для малого бізнесу та мікропідприємництва
GeoTrust SSL сертифікати для дрібних організацій


SSL FAQ Відповіді на питання, пов'язані з використанням SSL сертифікатів

Центри сертифікації (CA)

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ SSL СЕРТИФІКАТИ?

SSL сертифікати використовуються для захисту даних в інтернеті, при використанні ssl відбувається безпечна передача даних між браузером користувача та сервером по HTTPS, ці дані можна розшифрувати лише за допомогою спеціального ключа. SSl сертифікат необхідний інтернет-магазинам, сайтам, які використовують платіжні системи і працюють з персональними даними користувачів.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ SSL СЕРТИФІКАТИ?

DV - СЕРТИФІКАТИ З ПЕРЕВІРКОЮ ДОМЕНУ

Перевірка домену є критичним компонентом, незалежно від типу сертифіката, і потрібно для всіх сертифікатів як описано в базових вимогах Форуму CAB Перевірка домену підтверджує приналежність власника сертифіката або контроль над доменним ім'ям.

При реєстрації цього сертифіката здійснюється тільки перевірка доменного імені. Це найпростіший в оформленні та дешевий тип SSL сертифікатів. Купити такий SSL сертифікат може будь-яка організація і будь-яка фізична особа. При замовленні сертифіката необхідно вказувати "E-mail адресу для підтвердження" в домені, що сертифікується, на цю адресу буде приходити лист для підтвердження "володіння доменом". Якщо адреси в домені немає, то використовується метод підтвердження за допомогою запису в DNS домену або розміщення коду на сторінці /.well-known/pki-validation/fileauth.txt Оформлення сертифікатів на домени, в імені яких містяться натяк на банк, фінанси та інші підозри на "фішинг" відбувається особливо ретельно.

DV+OV - СЕРТИФІКАТИ З ПЕРЕВІРКОЮ ДОМЕНУ І ОРГАНІЗАЦІЇ

При реєстрації сертифікатів "з перевіркою організації" відбувається перевірка доменного імені, приналежність домена зазначеної організації і юридичне існування компанії. При відвідуванні сайту захищеного таким сертифікатом в адресному рядку браузера буде показуватися назва вашої організації.

IDN -ПІДТРИМКА НАЦІОНАЛЬНИХ ДОМЕНІВ INTERNATIONALIZED DOMAIN NAMES

Підтримка доменів не з латинськими символами. Якщо у Вас домен наприклад в зоні .укр, то такий вид сертифікатів саме для Вас.

EV - РОЗШИРЕНА ПЕРЕВІРКА EXTENDED VALIDATION

Даний вид сертифікатів отримує найвищу довіру з боку браузерів. Для цього виду сертифікатів проводиться повна перевірка вашої організації. В результаті такої строгої перевірки Ви отримуєте самий високий рівень довіри, про що свідчить "зелений адресний рядок" в браузері відвідувача вашого сайту, який говорить про те, що сайт пройшов серйозну перевірку і всі дані, які передаються між відвідувачем і сайтом надійно захищені.

WC - ПІДТРИМКА СУБДОМЕНІВ WILDCARD

Wildcard сертифікат можна використовувати на всіх доменах (піддоменів) вашого доменного імені. Один такий сертифікат буде дійсний на доменах www.mydomain.com.ua, test.mydomain.com.ua, email.mydomain.com.ua і т.д. без будь-яких обмежень на кількість субдоменів першого рівня. При генерації запиту на Wildcard сертифікат в Як Common Name (CN) використовуйте "*.mydomain.com.ua", де mydomain.com.ua - це ваше доменне ім'я.

SGC - ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ШИФРУВАННЯ- SERVER GATED CRYPTOGRAPHY

Сертифікати з підтримкою примусово високого рівня шифрування забезпечують максимально високий рівень шифрування незалежно від типів і версій браузерів клієнтів. Якщо користувач використовує стару версію браузера, підтримуючу тільки 40 або 56 бітове шифрування, то при використанні SGC-сертифікату з'єднання все одно буде використовувати 128 бітове шифрування.

SAN/UCC - МУЛЬТИ-ДОМЕННІ СЕРТИФІКАТИ - United Communications Certificate

SAN SSL-сертифікати, так само відомі як Єдині сертифікати зв'язку (UCC) ідеальні для продуктів Microsoft Exchange, а так само для захисту мульти-доменних проектів. Ви можете захищати свої домени, субдомени, використовуючи лише один сертифікат.
go to SSL certificate Site Зображення DV SSL сертифікатів Зображення переходу до ОВ ССЛ сертифікатів Зображення OV SSL сертифікатів Зображення переходу до ЕВ ССЛ сертифікатів Зображення EV SSL сертифікатів Зображення переходу до ССЛ сертифікатів які захіщают один домен Зображення FQDN SSL сертифікатів Зображення переходу до ССЛ сертифікатів які захіщают декілька доменів Зображення SAN SSL сертифікатів Зображення переходу до Wildcard SSL сертифікатів Зображення Wildcard SSL сертифікатів Зображення переходу до хати ССЛ сертифікатів Зображення повной хати  SSL сертифікатів
Контакти

Зображення для переходу на сторінку зворотного зв Написати повідомлення
Зображення сервісу зворотного дзвінкаЗворотній дзвінок

Зображення мобільного телефону +380672576220
Іконка мобільного телефона адграфікс +380503767707
Skype: webtrust.ua
Telegram @sslcert
Viber

Адреса для пошти: Україна
29013 м.Хмельницький а/с 262

Адреса офісу: Україна
29000 м.Хмельницький вул.Проскурівська 24 оф.204

Copyright © 1997-2024 adgrafics Российские оккупанты у нас не обслуживаются !