Покупка Code Signing SSL сертифіката для розробників програмного коду додатків та ядра з підтвердженням компанії
логотип Веб Траст Украина
логотип департаменту Веб Траст Україна

CodeSigning сертифікати для підпису програмного коду

Докладніше про сертифікати для захисту програм >>>

Сертифікат Ціна Buy
ID 370ev DigiCert-VIP Code Signing EV 31 710 грн.
ID 470ov DigiCert Code Signing OV 22 638 грн.

Top ^

Сертифікати для підпису коду використовуються розробниками для цифрового підписування додатки і програм, які розповсюджуються через Інтернет. Підписаний код, який вказує ім'я видавця і захищає програму від ін'єкцій шкідливого коду та інших видів пошкоджень безпеки програмного забезпечення.

Code Sign сертифікати для підпису коду використовують унікальний криптографічний хеш для прив'язки видавця до програмного забезпечення. Попередження безпеки, які відображаються для непідписаного коду, замінюються повідомленнями з відомостями про видавця ПО. Підписування коду додає важливий рівень довіри для процесу установки.

Сертифікати підпису коду з розширеною перевіркою (EV Code Signing) використовують всі переваги, що надаються звичайними сертифікатами підпису коду, але забезпечують більш високий рівень довіри до програмного забезпечення, гарантуючи, що інформація про розробника ПЗ достовірна і була перевірена з особливою ретельністю.

Характеристика Code Signing сертифіката:

Вибір Code Signing сертифіката сертифіката залежить від того, яка ступінь впевненості та довіри забезпечується для Вашого користувача.