SSL Сертифікати для Wi-Fi OSU серверів RADIUS, DIAMETER, TACACS

Купити Сертифікати ( 1 шт.) Ціна грн. рік

id 490
id 490 Secure Wi-Fi Server Certificate
cert Level: DigiCert SSL-OV FQDN
cert Code:D-OV
9 676 грн.
16 284 грн.
1
2
Купити Сертифікати ( 1 шт.) Ціна грн. рік

id 491
id 491 Secure Wi-Fi Server Certificate SAN
cert Level: DigiCert SSL-OV SAN-4
cert Code:D-OV-SAN
20 532 грн.
35 990 грн.
1
2

логотип Wi-Fi альянсаСертифікати Wi-Fi для OSU серверів (сервер онлайн реєстрації постачальника - Online Sign-Up) збільшує довіру до загальнодоступних точок доступу інтернет, захищає призначені для користувача дані і спрощує процес реєстрації. Вибір продуктів Wi-Fi CERTIFIED означає сумісність між брендами виробників, стандартні захисні заходи безпеки з WPA2 ™, а також легку настройку та управління за допомогою Wi-Fi Protected Setup ™. Логотип Wi-Fi CERTIFIED ™ використовується в широкому спектрі споживчих товарів.

Кожна мережа постачальника послуг WiFi має сервер OSU (сервер AAA *) і доступ до Центру сертифікації (CA).
* AAA server за допомогою протоколiв RADIUS, DIAMETER, TACACS запезпечує:

 1. Authentication ( Аутентифікація ) - зіставлення запиту на доступ до існуючого облікового запису в системі безпеки. (Здійснюється за логіном, паролем, сертифікату, смарт-карти і т. п.)
 2. Authorization ( Авторизація, перевірка повноважень, перевірка рівня доступу ) - зіставлення запиту та проведеної раніше аутентифікації
 3. Accounting ( Облік ) - контроль за поведінкою і споживанням ресурсів авторизованим користувачем.
Демонстрація передачі пароля і логіна при підключенні до точки доступу Щоб мобільний пристрій і точка доступу довіряли один одному необхідно щоб сервер OSU мав сертифікат, підписаний центром сертифікації CA, кореневий сертифікат якого встановлений на мобільному пристрої. Сертифікати WiFi аутентифіцирують публічних постачальників послуг WiFi і шифрують інформацію користувача між мобільним пристроєм і сервером OSU під час реєстрації. DigiCert є уповноваженим авторизованим постачальником сертифікатів для сервера OSU і є членом Wi-Fi Alliance. Wifi Digicert сертифікати схвалених Wi-Fi Alliance . CA DigiCert виконує чотири основні функції:
 1. випускає сертифікати
 2. Зберігає інформацію про статус сертифіката та публікує Списки відкликання сертифікатів (CRL)
 3. Публікує поточні (які ще не скінчились) сертифікати і CRL
 4. Веде архів інформації про статус минулих або відкликаних сертифікатах

Всі сертифікати для * Passpoint регулюються специфікацією політик сертифікатів Hotspot 2.0 Online Sign-Up Certificate Policy Specification

Passpoint - це програма, керована Wi-Fi Alliance®.

Wi-Fi Alliance Passpoint 2 і використання сертифікатів WiFi спрощують спілкування з точками доступу WiFi. Стандарти Wi-Fi Alliance Passpoint 2 були розроблені для спрощення процесу створення нових облікових записів користувачів, а також для простого і безпечного пошуку та підключення до постачальника послуг доступу. Сертифікат сервера OSU Wi-Fi: захищає загальнодоступну точку доступу Wi-Fi - користувачі можуть визначити, що ваша мережа належить вам, їй можна довіряти і вона безпечна.

Програма Passpoint Release 2 призначена для спрощення процесу створення нових облікових записів користувачів і дозволяє знайти і підключитися до надійного постачальника послуг простим і безпечним способом. Wi-Fi Alliance використовує існуючу технологію PKI, щоб допомогти аутентифіцирувати довірених постачальників послуг і допомогти кінцевим користувачам ідентифікувати їх. За допомогою Passpoint 2 вендори WiFi можуть створювати WiFi-системи наступного покоління, які забезпечують більш безпечні підключення WiFi для користувачів і покращують аутентифікацію загальнодоступних точок доступу Wi-Fi, щоб зменшити спуфинг, шахрайство, злом і поширення шкідливого ПЗ в загальнодоступних мережах. Кінцевим результатом для користувачів є універсальний покращений і безпечний WiFi-інтерфейс при підключенні до мереж WiFi з сертифікатами SecureWiFi.

Як працює WiFi сертифікат

Сертифікати DigiCert SecureWiFi встановлюються на серверах OSU постачальника послуг доступу і використовуються в процесі онлайн-реєстрації між постачальником послуг і кінцевим користувачем. Користувачам, що підключаються до точки доступу WiFi, буде представлений список постачальників послуг онлайн-реєстрації. У лістингах довірених постачальників послуг буде вказано унікальний логотип і підтверджене мережеве ім'я (дружнє ім'я). Цими спеціальними візуальними індикаторами можуть бути ідентифіковані довірені постачальники послуг. Однак ці індикатори будуть відображатися тільки в тому випадку, якщо у постачальника послуг реєстрації є дійсний сертифікат WiFi, встановлений на їх сервері OSU. Це можливо завдяки спеціальному кореневого сертифікату WiFi на сертифікованих Passpoint пристроях, які дозволяють пристрою перевіряти сертифікат на сервері OSU. Як тільки користувач вибирає постачальника послуг, будь-яка інформація, передана в процесі онлайн-реєстрації, зашифрована сертифікатом WiFi. Це означає, що логін, пароль або інша захищена інформація зашифрована сертифікатом і передається серверу OSU, усуваючи ризик перехоплення особистих логінів або фінансових даних.

Марійка зайшла в кафе і хоче отримати доступ до Wi-Fi-точки з її мобільного пристрою. Вона бачить список доступних постачальників послуг, її мобілка або планшет автоматично перевірить сервер OSU на наявність сертифіката у постачальників і, для аутентіфіцированних постачальників, поруч з їх іменами з'явиться логотип і / або дружнє ім'я. У мобільному пристрої Марійки за замовчуванням встановлений кореневий сертифікат DigiCert, який дозволяє пристрою дізнатися, чи є сертифікат Secure WiFi справжнім. Дізнавшись, які постачальники безпечні у використанні, Марійка може з упевненістю вибрати один з них. Вибір постачальника, який відображає логотип і / або дружнє ім'я, запустить сеанс, який повністю зашифрований, захищаючи всі її дані для входу та інформацію про платежі. Як тільки процес реєстрації завершений, сеанс з постачальником послуг закінчується, і Марійка може продовжити звичайний перегляд мережі інтернет через точку доступу. Як відбувається захист передачі пароля і логіна при доступі до точки

OV SSL Wi-Fi сертифікат IoT

 • Підтверджує всі Wi-Fi мобільні додатки Wi-Fi Alliance і засвідчує справжність постачальника послуг
 • У сертифікат за замовчуванням включений Wi-Fi Alliance логотип і назва вашої компанії *
 • Ваш логотип доступний відвідувачам на будь-якій мові
 • Назва вашої компанії доступна відвідувачам на будь-якій мові
 • У WiFi МультиДоменні сертифікат за замовчуванням включено 4 FQDN *
 • Шифрування онлайн-реєстрації
 • Працює з будь-якими пристроями, що використовують Passpoint 2.0
 • Показує логотип і ім'я мережі для кінцевих користувачів
 • Перевіряє справжність постачальника послуг

В даний час немає стандартів щодо перевірки або аутентифікації постачальників послуг кінцевим користувачам. З появою версії Passpoint 2 в даний час існує процес перевірки, який постачальники послуг можуть пройти, щоб отримати сертифікат SecureWiFi і підтвердити своїм користувачам, що вони є законним і надійним постачальником. Ці сертифікати також шифрують всі дані, що передаються між кінцевим користувачем і сервером онлайн-реєстрації постачальника (OSU), зберігаючи конфіденційну інформацію, такі як облікові дані входу і платіжні реквізити.Написати повідомлення

Ваш email
Ваш телефон
Тема повідомлення
Текст повідомлення
Symantec SSL сертификаты для Украины Слава Україні !


Symantec SSE+ лого адграфиксЗамовити зворотній дзвінок >>>
є питання: зателефонуйте +380672576220 skype: webtrust.ua
Top ^
SSL * DV * OV * EV * WC * SAN * PRO * IoT * WiFi * Code * PDF * Email * Помощь *